SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
185 000 €
(1 729 € / m²)
Satış
2
1
107 m²
Piazza Antonio Gramsci, Roccastrada

yatak odası2
düz107 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New 3-room apartment in a quiet location R054976RO3Z - Four exceptional new-build apartments are for sale, which impress with their exquisite constru...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Piazza Antonio Gramsci, Roccastrada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar