SUPA24
1 010 000 €
(7 652 € / m²)
Satış
3
2+
132 m²
Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon

yatak odası3
düz132 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New penthouse apartment in a quiet location! ㅤ R04930RI4Z - Herzlich willkommen, verehrte Interessenten, Sie betreten nun eine Welt voller Eleganz un...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar