SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
199 000 €
(2 398 € / m²)
Satış
3
1
83 m²
Via Vincenzo Gioberti, Rho

yatak odası3
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RHO ZONA CENTRO/STAZIONE
In via Gioberti 11, a due passi dal centro di Rho e dalla stazione, proponiamo in vendita un grazioso trilocale di 83 mq si...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıGüvenlikYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 66günler
Güncellendi: 66günler

Yerellikler

Via Vincenzo Gioberti, Rho
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Alpha

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar