Teklifler listesi
14
14
14
235 000 €
(2 938 € / m²)
Satış
2
1
80 m²
Ranzanico
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
80 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Lakeland – Experience the Charm of Lake Endine
Introducing Lakeland, the new and exclusive real estate project overlooking the picturesque Lake End...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Ranzanico
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.