SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
280 000 €
(4 000 € / m²)
Satış
2
1
70 m²
Piazza prof. C. Zadra, Predaia

yatak odası2
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New 3-room apartment in a quiet location R06522SM3Z - Three exclusive properties are for sale in a high-quality building: two spacious 3-room apartme...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Piazza prof. C. Zadra, Predaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar