SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
250 000 €
(2 101 € / m²)
Satış
2
1
119 m²
Viale Guglielmo Marconi, Poggibonsi

yatak odası2
düz119 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Cozy attic apartment with a garden R07136PO3Z - This charming apartment is located in a traditional Tuscan farmhouse on the first and top floor, offe...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAhşap kirişlerYüksek tavanlarDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Viale Guglielmo Marconi, Poggibonsi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar