SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
980 000 €
(3 769 € / m²)
Satış
3
2+
260 m²
Piazza Giuseppe Garibaldi, Parma

yatak odası3
düz260 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment for Sale in the Heart of Parma’s Historic Center In the historic heart of Parma, overlooking Piazza Ghiaia, stands a prestigious and fully ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Piazza Giuseppe Garibaldi, Parma
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar