SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
170 000 €
(1 932 € / m²)
Satış
2
1
88 m²
Via Colonna Rotta, Palermo

yatak odası2
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartamento Andrea - Palermo A fully renovated two-bedroom apartment occupying the entire top floor of a traditional building, Casa Andrea, just out...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Via Colonna Rotta, Palermo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar