SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
350 000 €
(1 989 € / m²)
Satış
2
1
176 m²
Montepulciano

yatak odası2
düz176 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

On the second floor of a historic palazzo, bright apartment with panoramic views, large attic to convert, for sale in Montepulciano. In the historic h...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Montepulciano
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar