SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
516 000 €
(2 949 € / m²)
Satış
3
2+
175 m²
Corso Giacomo Matteotti, Montecatini Terme

yatak odası3
düz175 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Large attic apartment in the center of Montecatini Terme R06071MO4Z - Four exceptionally large and luxurious residential units are for sale, located ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Corso Giacomo Matteotti, Montecatini Terme
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar