SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
240 000 €
(2 500 € / m²)
Satış
1
1
96 m²
Monte Argentario

yatak odası1
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Main Features: Approx. 96 sqm surface (4 rooms) Two large bedrooms and one bathroom Assigned parking space in the condominium parking lot Raised grou...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Monte Argentario
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar