SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
330 000 €
(4 714 € / m²)
Satış
1
1
70 m²
Monte Argentario

yatak odası1
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Main Features: Approx. 70 sqm surface (4 rooms) Two bedrooms and one bathroom Livable terrace (2.60 x 2.30 m) and utility balcony Very bright first f...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Monte Argentario
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar