SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
340 000 €
(5 484 € / m²)
Satış
1
1
62 m²
Romstraße - Via Roma, Gargazon - Gargazzone

yatak odası1
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Newly built apartment with a sunny terrace R06836GA2Z - Residence Turmwirt: Exclusive Homes in the Heart of the Adige Valley In the heart of peaceful...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Romstraße - Via Roma, Gargazon - Gargazzone
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar