SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 299 392 €
(8 663 € / m²)
Satış
3
2+
150 m²
Piazza San Firenze, Firenze

yatak odası3
düz150 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive apartments with private gardens and wellness areas in a historic villa for sale in Fiesole, just minutes from the center of Florence.The pro...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşYüksek tavanlarDoğal ışıkZeminŞömineGüvenlikYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 64günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Piazza San Firenze, Firenze
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dreamer SRL

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar