SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
980 000 €
(9 800 € / m²)
Satış
2
2+
100 m²
Via Regina, Domaso

yatak odası2
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Design Apartment with Lake View, Garden and Pool in Domaso, Lake Como In the exclusive setting of the upper Lake Como, in a dominant hillside positio...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Via Regina, Domaso
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar