SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
269 000 €
(4 638 € / m²)
Satış
1
1
58 m²
Via Castello, Desenzano del Garda

yatak odası1
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beautiful 2-room apartment with terrace R06038DE2Z - Several outstanding apartments are for sale; including a monolocal, two spacious 2-room apartmen...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Via Castello, Desenzano del Garda
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar