SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
330 000 €
(1 941 € / m²)
Satış
Atipik
2+
170 m²
Via Manni, Città della Pieve

yatak odasıatypical
düz170 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

An exquisite residence boasting period details, charming street views, and refined finishes for sale in Città Della Pieve. Presented with the uncompro...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap kirişlerKaldırımŞömineAçık yaşam alanıAyrı tuvaletYeniden yapılandırmadan sonraYüksek tavanlarAhşap zemin

şömine
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Via Manni, Città della Pieve
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar