SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
69 000 €
(460 € / m²)
Satış
Atipik
2+
150 m²
Corso Vittorio Emanuele, Cianciana

yatak odasıatypical
düz150 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment located on the second floor which covers an area of approx 150 sqm. The apartment is composed of three bedrooms, a large living room, a kitc...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Corso Vittorio Emanuele, Cianciana
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Giuseppina Montalbano

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar