SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
435 000 €
(4 183 € / m²)
Satış
4
2+
104 m²
Viale Galliano, Cecina

yatak odası4
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

CECINA MARE, zu verkaufen: unabhängige Wohnung im ersten Stock eines neu erbauten Vierfamilienhauses, mit zwei Außenparkplätzen, einem Innenparkplatz,...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Viale Galliano, Cecina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Caterina Pirrone immobiliare

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar