SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
50 000 €
(2 083 € / m²)
Satış
Atipik
1
24 m²
Via Ente Sila, Caulonia

yatak odasıatypical
düz24 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excellent 1 Bed Apartment for Sale In Caulonia Reggio Calabria ItalyEsales Property ID: es5555033Ente SilaNo 25CauloniaReggio Calabria89041ItalyExcell...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Via Ente Sila, Caulonia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Esales Property Ltd

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar