SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
287 000 €
(3 827 € / m²)
Satış
2
1
75 m²
Fondamenta Pescheria, Caorle

yatak odası2
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacious apartment near the center R06289CA3Z - Located in the picturesque coastal region of Italy, just minutes from the vibrant center of Caorle, i...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Fondamenta Pescheria, Caorle
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar