SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
600 000 €
(6 593 € / m²)
Satış
2
2+
91 m²
Via Albin Egger Lienz - Albin-Egger-Lienz-Straße, Bolzano - Bozen

yatak odası2
düz91 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Bright attic apartment with a view over Bolzano R07038BZ3Z - This spacious and bright 3-room apartment is located on the 5th and top floor of a well-...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar