SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
495 000 €
(2 565 € / m²)
Satış
6+
2+
193 m²
Via Sant'Isidoro, Bogogno

yatak odası6+
düz193 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese wunderbare Wohnung zum Verkauf befindet sich innerhalb des Golfclubs von Bogogno, einem renommierten Resort mit Blick auf den Monte Rosa.

döşenmiş
Teklifin yaşı: 65günler
Güncellendi: 65günler

Yerellikler

Via Sant'Isidoro, Bogogno
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immobiliare Botto Borgosesia

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar