SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 371 588 €
(23 251 € / m²)
Satış
Atipik
1
102 m²
Joachim-Hefti-Weg, Zürich

yatak odasıatypical
düz102 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Willkommen in Ihrem neuen Zuhause in Zürich, Enge einer 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung, die urbanen Komfort mit einem entspannten Lebensgefühl verbindet...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Joachim-Hefti-Weg, Zürich
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Properti AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar