SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
649 297 €
(4 671 € / m²)
Satış
Atipik
1
139 m²
Entrée ouest, Yverdon-les-Bains

yatak odasıatypical
düz139 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Proche d?Yverdon : beau 4.5 pièces rénové avec jardins communsA Prahins, au premier étage d'un petit immeuble en PPE ne comptant que trois appartement...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Entrée ouest, Yverdon-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Neho

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar