SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
975 830 €
(7 745 € / m²)
Satış
Atipik
2+
126 m²
Höchiweg, Wolfwil

yatak odasıatypical
düz126 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Am Ende einer ruhigen Sackgasse in Wolfwil gelegen, überzeugt diese 4.5 Zimmer Attikawohnung durch ihre aussergewöhnlich ruhige Wohnlage mit direktem ...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Höchiweg, Wolfwil
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immo Bolliger AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar