SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 086 485 €
(8 294 € / m²)
Satış
Atipik
2+
131 m²
Chemin des Enchères, Vuarrens

yatak odasıatypical
düz131 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

CHANTIER OUVERT - Plus que 4 lots disponiblesPROJET NEUF - Découvrez 11 appartements neufs (3,5 à 5,5 pièces) conçus pour les familles dans la charman...

Diğer
Teklifin yaşı: 92günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Chemin des Enchères, Vuarrens
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Fleximmo SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar