SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 714 135 €
(12 697 € / m²)
Satış
5
2+
135 m²
Route de Suisse, Versoix

yatak odası5
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

VERSOIX: Nous présentons en exclusivité ce superbe appartement de 135 m2 PPE, entièrement rénové avec goût en 2025. Spacieux et lumineux, le bien offr...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Route de Suisse, Versoix
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Beaulieu Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar