SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
420 133 €
(5 835 € / m²)
Satış
Atipik
1
72 m²
Chemin de Marcheusson, Val-d'Illiez

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Venez découvrir ce bel appartement ski-in / ski-out de 72 m2 au rez-de-chaussée, idéalement situé au centre de la station des Crosets. Vous pourrez pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Chemin de Marcheusson, Val-d'Illiez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Valimmobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar