SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
822 100 €
(4 238 € / m²)
Satış
4
1
194 m²
Chemin des Passons, Val-d'Illiez

yatak odası4
düz194 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Neue Promotion in Val-d'Illiez!

Eine wunderschöne 4.5-Zimmer-Duplexwohnung zum Verkauf in der Promotion Rocaille. Diese schöne Wohnung bietet eine ...

Diğer
Teklifin yaşı: 215günler
Güncellendi: 67günler

Yerellikler

Chemin des Passons, Val-d'Illiez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MDK Immobilier & Fiduciaire SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar