SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 075 953 €
(15 377 € / m²)
Satış
Atipik
1
135 m²
Schönaustrasse, Udligenswil

yatak odasıatypical
düz135 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exklusives Wohnen über zwei Ebenen – Luxus-Duplexwohnung mit Alpenblick in UdligenswilWillkommen in Ihrem neuen Zuhause – einem einzigartigen Wohnproj...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Schönaustrasse, Udligenswil
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

FANTO Immobilien AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar