SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 145 443 €
(9 960 € / m²)
Satış
Atipik
2+
115 m²
Chemin Saint-Rémy, Sion

yatak odasıatypical
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Idéalement implanté dans l’un des secteurs résidentiels les plus prisés de Sion, cet appartement profite d’une localisation privilégiée : calme, sécur...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Chemin Saint-Rémy, Sion
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ACOR Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar