SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
659 993 €
(7 674 € / m²)
Satış
Atipik
1
86 m²
Fabrikstrasse, Schübelbach

yatak odasıatypical
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Im beliebten Unterwydenhof in Siebnen erwartet Sie diese gepflegte 3.5-Zi-Wohnung in einem Mehrfamilienhaus an angenehmer Wohnlage. Die Wohnung befind...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Fabrikstrasse, Schübelbach
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

i24 immobilien gmbh

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar