SUPA24
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
Oturma odası
Yemek odası; doğal ışık, modern stil
644 186 €
(6 135 € / m²)
Satış
Atipik
1
105 m²
Schwarzadlerstrasse, Schaffhausen

yatak odasıatypical
düz105 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Willkommen in dieser einladenden 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung mit 105 m² Wohnfläche in Schaffhausen. Diese Wohnung bietet reichlich Platz und Komfort f...

Diğer
Teklifin yaşı: 94günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Schwarzadlerstrasse, Schaffhausen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grundeigentumer Verband Schweiz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar