SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Ev ve çevresi; manzara
603 021 €
(9 726 € / m²)
Satış
Atipik
1
62 m²
Quai de la Gare, Saxon

yatak odasıatypical
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Omnia Immobilier Valais a le plaisir de vous présenter cette nouvelle promotion de 10 appartements allant du 2.5 pièces au 4.5 pièces prévue pour l'ét...

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 73günler

Yerellikler

Quai de la Gare, Saxon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Omnia Martigny

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar