SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 581 802 €
(13 520 € / m²)
Satış
Atipik
2+
117 m²
Route du Stand, Savièse

yatak odasıatypical
düz117 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé dans un quartier résidentiel calme et privilégié de Savièse, ce superbe appartement de 3.5 pièces offre un cadre de vie moderne et lumineux au s...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Route du Stand, Savièse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ACOR Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar