SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
704 304 €
(7 337 € / m²)
Satış
Atipik
1
96 m²
Chemin de la Crettaz, Savièse

yatak odasıatypical
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement de 3.5 ou 4.5 pièces de 96.40 m2 + terrasse 19.60 m2Avec autorisation de construire en vigueur : Oui * * A seulement 8 minutes de Sion * *...

Diğer
Teklifin yaşı: 217günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Chemin de la Crettaz, Savièse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Valais Immobilier - Créations & Promotions SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar