SUPA24
610 603 €
(6 360 € / m²)
Satış
Atipik
1
96 m²
Route de la Tsesard, Saint-Aubin (FR)

yatak odasıatypical
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Un appartement de 3.5 pièces dans un quartier paisible à St-Aubin FR, proche de tout, idéal pour une famille. Spacieux et lumineux, il offre une surfa...

Diğer
Teklifin yaşı: 161günler
Güncellendi: 45günler

Yerellikler

Route de la Tsesard, Saint-Aubin (FR)
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Mollard Immo SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar