SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
621 776 €
(5 653 € / m²)
Satış
Atipik
1
110 m²
Route de la Tsesard, Saint-Aubin (FR)

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À vendre : Magnifique appartement en copropriété situé à La Tsérard. Tout neuf et moderne, il vous offre une surface habitable de 110.2 m² avec 3.5 pi...

Diğer
Teklifin yaşı: 291günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Route de la Tsesard, Saint-Aubin (FR)
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Mollard Immo SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar