SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
687 218 €
(9 163 € / m²)
Satış
Atipik
1
75 m²
Alt-Ferrachstrasse, Rüti (ZH)

yatak odasıatypical
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese attraktive 3.5-Zimmerwohnung im ersten Obergeschoss befindet sich in einem gepflegten Mehrfamilienhaus an sonnenverwöhnter Lage. Der öffentliche...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Alt-Ferrachstrasse, Rüti (ZH)
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Raiffeisen Immomakler

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar