SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
660 626 €
(6 292 € / m²)
Satış
Atipik
2+
105 m²
Route de Delémont, Rossemaison

yatak odasıatypical
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement de 4.5 pièces avec grand balcon à vendre à Rossemaison.Au cœur de la charmante commune de Rossemaison, à deux pas de Delémont et de toutes...

Diğer
Teklifin yaşı: 314günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Route de Delémont, Rossemaison
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AXIC SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar