SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 029 716 €
(7 628 € / m²)
Satış
Atipik
2+
135 m²
Heidenerstrasse, Rorschacherberg

yatak odasıatypical
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese einzigartige 4.5 Zimmer-Wohnung befindet sich direkt am Rorschacherberg und bietet Ihnen ein fantastisches Panorama über den Bodensee. Hier vers...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşBanyoDuş kabiniÇamaşır makinesi

Diğer
Teklifin yaşı: 158günler
Güncellendi: 76günler

Yerellikler

Heidenerstrasse, Rorschacherberg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Büchler AG Immobilien-Dienstleistungen

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar