SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 278 010 €
(6 422 € / m²)
Satış
6+
1
199 m²
Biederthalstrasse, Rodersdorf

yatak odası6+
düz199 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese Wohnung liegt zurückgezogen und still, und genau so fühlt sie sich auch an. Der Grundriss öffnet sich weit und lässt Luft und Licht frei zirkuli...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Biederthalstrasse, Rodersdorf
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PREMIUM HOMES AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar