SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 156 369 €
(7 709 € / m²)
Satış
6+
2+
150 m²
Rue de la Perrausa, Riaz

yatak odası6+
düz150 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A vendre à Riaz : Magnifique appartement de 5.5 pièces au 1er étageL'appartement se compose comme suit :Entrée/hall Réduit Salle-de-bains (4.91 m2)Cui...

Diğer
Teklifin yaşı: 161günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Rue de la Perrausa, Riaz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Gérance D & G SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar