SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 012 411 €
(13 499 € / m²)
Satış
Atipik
1
75 m²
Chemin du Fau-blanc, Pully

yatak odasıatypical
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PULLY,  Dans un quartier résidentiel apprécié pour son charme, sa tranquillité et son standing, dans un environnement verdoyant Appartement 3,5 pièces...

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

Chemin du Fau-blanc, Pully
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AD Immob Sàrl

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar