SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
813 498 €
(7 395 € / m²)
Satış
Atipik
2+
110 m²
Rishalta, Plaffeien

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dans le quartier de Rishalta à Planfayon, à deux pas de l’école, cet appartement prend place dans un petit résidentiel en bois au design moderne et du...

Diğer
Teklifin yaşı: 160günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rishalta, Plaffeien
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Bulliard Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar