SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
777 565 €
(7 069 € / m²)
Satış
Atipik
1
110 m²
Via delle Scuole, Paradiso

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ****** Alle Immobilien und Fotos auf www.remax.ch und www.newhome.ch ***Lappartamen...

Diğer
Teklifin yaşı: 493günler
Güncellendi: 493günler

Yerellikler

Via delle Scuole, Paradiso
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Immobilien in Lugano

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar