SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 183 622 €
(13 299 € / m²)
Satış
Atipik
1
89 m²
Via Guidino, Paradiso

yatak odasıatypical
düz89 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Bello, comodo e recentemente rinnovato appartamento di 3.5 locali a Paradiso, con terrazza panoramica vista lago e doppio posto auto in garage.Ristrut...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Via Guidino, Paradiso
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MG Immobiliare | Barnes Lugano

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar