SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
990 282 €
(8 184 € / m²)
Satış
2
1
121 m²
Via delle Scuole, Paradiso

yatak odası2
düz121 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Questo curato appartamento di 2 locali si trova al sesto piano di un moderno edificio residenziale e commerciale a Paradiso. Lampia zona giorno e pra...

Diğer
Teklifin yaşı: 68günler
Güncellendi: 68günler

Yerellikler

Via delle Scuole, Paradiso
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Oswald & Sorge Partner AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar