SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
540 075 €
(6 208 € / m²)
Satış
Atipik
1
87 m²
Hauptstrasse, Orpund

yatak odasıatypical
düz87 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese frisch sanierte 3.5-Zimmer-Etagenwohnung in Orpund überzeugt mit knapp 90 m² Wohnfläche, lichtdurchfluteten Räumen und einem durchdachten Grundr...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Hauptstrasse, Orpund
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES (Schweiz) AG Bern

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar